Siz burdasınız
Ana Sayfa > iSTANBUL MAGAZİN > Kalçasını büyüttü

Kalçasını büyüttü

Model olmak için başvurduğu ajansların kalçasını küçültmesini istediği yeni fenomen Anastasia Kvitko kendini olduğu gibi kabul edince şöhreti yakaladı.

 

 

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da bir anda şöhret olan Anastasia Kvitko’nun sırrı ortaya çıktı. Fazla kilolarından kurtulup ince görünebilmek için çok sayıda diyet deneyen Rus güzel, hiçbirinde başarılı olamayınca kendini olduğu gibi kabul etmeye karar verdi.

KALÇASINI KÜÇÜLTMESİNİ İSTEDİLER

Rusya’nın Kaliningrad kentinde doğan ancak uzun süredir ABD’de yaşayan Anastasia Kvitko, model olmak istediğinde başvurduğu bütün ajanslar ona fazla kilolarından kurtulması gerektiğini söyledi. Hatta öneriler arasında kalçasını küçültmesi de vardı.

instagram-fenomeni-anastasia-kvitko-nun-sirri-8425062_316_m

ARTIK KIVRIMLARINI KORUYOR

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da bir anda şöhret olan Kvitko’nun, bu konuda bütün girişimleri başarısız oldu. Bunun üzerine O da sahip olduğu kıvrımlarla fark yaratmaya karar verdi. Anastasia Kvitko, bedenini olduğu gibi koruyabilmek için çaba harcamaya başladı. Kvitko, şimdi 3 milyon takipçisiyle sosyal paylaşım sitesinin en gözde ünlülerinden biri haline geldi.

instagram-fenomeni-anastasia-kvitko-nun-sirri-8425062_8922_m

Rus haber ajansı Sputnik’e konuşan Anastasia Kvitko, kısa sürede bu kadar popüler olmasını, kadınsı hatlara sahip olmasına bağladı.

instagram-fenomeni-anastasia-kvitko-nun-sirri-8425062_9398_m

Kvitko, estetik operasyon geçirmediğini ama gerekirse bundan geri durmayacağını sözlerine ekledi.

instagram-fenomeni-anastasia-kvitko-nun-sirri-8425062_9700_m

 

instagram-fenomeni-anastasia-kvitko-nun-sirri-8425062_x_6445_300

 

Bir Cevap Yazın

Top